Meniu

Naujiena

ISM neužleidžia pozicijų – 6 kartą gavo „Reitingų“ pripažinimą

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas šeštą kartą iš eilės žurnalo „Reitingai“ sudarytojų paskelbtas geriausiu nevalstybiniu universitetu Lietuvoje. 

Pernai metais jis taip pat buvo paskelbtas kaip viena stipriausiai studentus ruošiančių aukštojo mokslo įstaigų Lietuvoje ir geriausiu pripažintas dviejose bakalaurų rengimo studijų kryptyse. Analitiniame švietimo ir aukštojo mokslo žurnale „Reitingai“ skelbta, kad verslo ir vadybos profesionalus geriausiai Lietuvoje rengia ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas. Jis taip pat puikiai įvertintas finansų bei ekonomikos krypčių kategorijoje. 

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas turi puikų vardą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o čia gautą kokybišką išsilavinimą patvirtina ir sklandus studentų įsiliejimas į darbo rinką. 
„Investuotojų forumo“ atliktas tyrimas parodė, kad didžiausių Lietuvoje veikiančių užsienio kapitalo įmonių vadovai pagal suteikiamo išsilavinimo kokybę geriausiai vertina ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą (2019 m. IV ketvirčio Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indekso tyrimas). 

ISM studijų kokybę pažymi ir universiteto absolventai – 2019 m. vasarą atlikta apklausa parodė, kad net 98 procentai ISM alumnų universitetą rekomenduotų šeimos nariams bei draugams, kas trečias ISM absolventas turi savo verslą, net 98 procentai baigusių įsidarbina pagal specialybę ir praėjus 2-3 metams po studijų baigimo uždirba vidutiniškai 1800 eurų per mėnesį. 

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas didžiuojasi savo stipria bendruomene, glaudžiai bendrauja su alumnais ir domisi jų karjeros šuoliais bei pokyčiais. Reaguojant į koronaviruso atneštus pokyčius, dėl kurių pasikeitė darbo rinka, o visuomenėje atsirado nemažai nerimo, ISM universiteto komanda atliko apklausą ir domėjosi, kaip šioje situacijoje sekasi ISM absolventams Rezultatai parodė, kad dauguma, net 82 proc., organizacijose dirbančių ISM alumnų savo darbovietėje jaučiasi saugūs ir yra įsitikinę, kad koronavirusas jų darbo vietai grėsmės nekelia. Net 73 proc. kompanijose dirbančių respondentų taip pat pažymėjo, kad pandemijos atnešti pokyčiai įtakos jų atlyginimui neturėjo. Tad po studijų baigimo ISM absolventai yra užtikrinti dėl savo pozicijų darbo rinkoje.