Meniu

Renginys

ISM Tarptautinės magistrantūros Atvirų durų vakarai 2020

2020-05-18

ISM Tarptautinė magistrantūra atveria duris tiems, kas nori pasiekti daugiau!

Dalyvauk magistrantūros online atvirų durų vakaruose, susipažink su kiekviena programa ir jos vadovu bei išsirink, kuri iš jų atneš tau sėkmę.

Studijos ISM atvers galimybes į tarptautinę patirtį čia, Lietuvoje. Visos paskaitos vyksta anglų kalba, tau dėstys geriausi Lietuvos akademikai ir praktikai, o taip pat ir dėstytojai iš prestižinių užsienio universitetų, kurių magistro studijose yra net 60%. Studijų programos yra sudarytos bendradarbiaujant su užsienio universitetais-partneriais, o kursai parengti pagal žymiausių Oksfordo ir Harvardo universitetų metodikas. Norintys turi galimybę dalyvauti tarptautiniuose mainuose, siekti dvigubo diplomo išskirtiniuose JAV ir Europos universitetuose ar vykti į studijų turą Japonijoje.

Atvirų durų vakaro metu bus trumpai pristatoma programa, jos tarptautinės galimybės, vyks diskusija bei Q&A sesija su programos vadovu, kurios metu galėsi drąsiai užduoti tau rūpimus klausimus apie programos turinį, finansavimo galimybes ar stojimo procesą. Taip pat kviesime prisijungti programų absolventus, jie pasidalins studijų patirtimi ISM.

ISM Tarptautinės magistrantūros atvirų durų vakarai:

· Gegužės 18 d., 18:00 val., Innovation and Technology Management (apie programą ČIA)

· Gegužės 19 d., 18:00 val., International Marketing and Management (apie programą ČIA)

· Gegužės 20 d., 18:00 val., Financial Economics (apie programą ČIA)

Renginiai vyks anglų kalba.

REGISTRACIJA Į RENGINIUS ČIA.