Meniu

Strategų vakarai: ką darytumėte Jūs?

 

 

TRUMPAS APRAŠYMAS:

Kiekvienos organizacijos vadovas turėtų būti strategas. Tačiau kaip juo tapti? Kaip gerinti gebėjimą priimti geriausius įmanomus strateginius sprendimus?

Šis vakarinių verslo analizių ciklas skirtas vadovams, norintiems lavinti savo gebėjimą priimti strateginius sprendimus. Jo metu dalyviai pasiners į kitų įmonių situacijas (verslo atvejus), identifikuos strategines dilemas ir siūlys sprendimus. 

Bendros diskusijos metu auditorijoje aptarsime, kaip reiktų spręsti identifikuotus iššūkius, kokie principai ir modeliai padėtų geriau priimti panašius sprendimus tikrose įmonėse.

Po šių diskusijų vadovai ne tik įgis strateginio įmonių valdymo žinių, bet ir aiškiai matys savo įmonių situaciją.

 

MOKYMAI SKIRTI:

Įmonių savininkams, aukščiausios ir vidurinės grandies vadovams, siekiantiems giliau suprasti, kaip verslo strategija padeda pasiekti geresnių įmonės veiklos rezultatų.

MOKYMŲ NAUDA:

 • Geresni gebėjimai priimti strateginius sprendimus.
 • Įgūdžiai identifikuoti strateginius iššūkius.
 • Gebėjimas matyti įmonę kaip susijusių veiklų visumą.
 • Strateginio valdymo principų įsisavinimas.

PAGRINDINĖS TEMOS:

 • Įvadas – kodėl efektyvi strategija yra būtina įmonės sėkmės sąlyga? Kokie būtini efektyvios strategijos elementai? Efektyvios įmonės strategijos atvejo sprendimas.
 • Įmonės, laiminčios našumu, atvejo sprendimas. Ko reikia norint pasiekti žemiausius kaštus?
 • Įmonės, laiminčios inovacijomis, atvejo sprendimas. Kaip kurti nuolatinį naujovių srautą?
 • Įmonės, laiminčios lankstumu ir gebančios derintis prie kliento poreikių, atvejo sprendimas.
 • Kaip strategiškai kurti lanksčią ir į klientus orientuotą organizaciją?
 • Krizės suvaldymas. Sėkmingo įmonės pertvarkymo atvejo sprendimas. Kaip sėkmingai pakeisti įmonės strategiją, jeigu senoji neveikia?
 • Įžvalgos – skirtingų atvejų sąsajos ir skirtingas strategijas jungiantis modelis.

 

BENDRI KOMENTARAI:

Kiekvieno užsiėmimo esmė – strateginės tikros įmonės situacijos aptarimas vadovų rate. Kiekvienas mokymų dalyvis iš anksto turės perskaityti ir įsigilinti į numatytą vakarą aptarsimą įmonės situaciją.

Situacijų aprašas įprastai sudaro 10–15 psl. teksto lietuvių kalba. Visi pateikti atvejai bus nauji, anksčiau studijų metu nenagrinėti. Mokymų dalyviai gaus prieigą ne tik prie atvejų, bet ir prie esminių tekstų, aiškinančių aptarsimus strateginius principus.

 

 

"Strategų treniruotėse patyriau, kad diskusijos strateginiais klausimais gali būti įdomios, įtraukiančios ir, svarbiausia, konstruktyvios! Nagrinėjome aktualius realius verslo atvejus ir mokėmės pagrįsti savo nuomonę bei strateginius sprendimus remdamiesi naujausiomis teorijomis. Išsinešu praktiškai pritaikomų įžvalgų ir suvokimą, kad neužtenka sukurti gerą strategiją. Gera strategija yra sėkmingai įgyvendinta strategija."

Janina Ustilaitė, UAB "Tromina"

 

 

MOKYMŲ DATOS:

Mokymų datos bus paskelbtos artimiausiu metu.

 

VISOS MOKYMO PROGRAMOS KAINA: 550 EUR 
 
 

Turite klausimų dėl šio mokymo? Susisiekime – mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus.  

El.paštas: vadovams@ism.lt
Tel.nr. +370 613 01131