Meniu

Akreditacijos

CEEMAN IQA kokybės akreditacija
2013 m. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą įvertinusi Centrinės ir Rytų Europos Vadybos Asociacija (CEEMAN) antrą kartą suteikė jam Tarptautinės kokybės akreditaciją (IQA).  Šis pripažinimas tenka tik pažangiausioms Europos verslo mokykloms. ISM – vienintelis universitetas Lietuvoje, gavęs prestižinę CEEMAN kokybės akreditaciją.  IQA akreditacija universitetui suteikta pilnam – 6 metų – laikotarpiui.
CEEMAN ekspertai įvardijo ISM kaip aukštos kokybės verslo studijas teikiantį universitetą, galintį tapti pavyzdžiu ne tik mokslo, tačiau ir verslo institucijoms Lietuvoje.  „ISM visiškai atitinka tarptautinius kokybės reikalavimus ir priklauso pažangiausiems verslo ir vadybos studijas siūlantiems universitetams Vidurio ir Rytų Europos regione. ISM studijų procese pritaiko tarptautinę patirtį ir inovacijas, orientuojasi į studentų poreikius bei verslo tendencijas“, – teigiama  CEEMAN ekspertų išvadose.​

Eduniversal akreditacija
ISM vadybos ir ekonomikos universitetas vienintelis Lietuvoje universitetas turintis 4 iš 5 palmės šakeles, teikiamas Eduniversal tarptautinės reitingų agentūros.
Daugiau informacijos čia.