Meniu

Vadovų magistrantūros sėkmės istorijos

 

Povilas Variakojis

Generalinis direktorius, „Headex Group“

 

 „Headex Group“ generalinis direktorius Povilas Variakojis į verslą atėjo turėdamas teisininko išsilavinimą. Užauginęs verslą dešimtis kartų, verslininkas neabejoja, kad vadovavimas nedideliam, augančiam verslui labai skiriasi nuo didelės įmonės valdymo, todėl lyderiui svarbu nuolat keistis ir nepamiršti savo vertybių. 

PLAČIAU

 


Asta Kazlauskienė

ERGO draudimo grupės Lietuvoje Rinkodaros skyriaus vadovė

 

Asta Kazlauskienė yra ERGO draudimo grupės Lietuvoje Rinkodaros skyriaus vadovė,  kuri savo profesinėje veikloje atrado karjeros versle ir mokslo sinergiją. Ji baigė  ISM vadovų magistrantūrą, šiuo metu studijuoja ISM doktorantūroje ir nepamiršta skirti dėmesio savo gausiai šeimai.

PLAČIAU

 


Rytis Mėdžius

Direktorius, EXTERUS

ISM Vadovų magistrantūros absolventas

ISM Vadovų magistrantūros studijų absolventas Rytis Mėdžius – viena iš asmenybių, Lietuvoje kuriančių ateities lyderystės sampratą. Jis ne tik sėkmingai plečia savo verslą, bet ir nuolat padeda augti ir kurti tiems, kurie yra aplink. „Kuo geriau žmonėms aplink mane, tuo geriau ir man“, – sako Rytis Mėdžius ir šiuos žodžius patvirtina savo darbais.

PLAČIAU

 


Dalia Andrulionienė

Paslaugų tarnybos direktorė, valdybos narė, ESO

ISM Vadovų magistrantūros absolventė

 

Dalia Andrulionienė, ESO Paslaugų tarnybos direktorė, valdybos narė, tiki permainų būtinybe ir kuria kasdienių pokyčių kultūrą savo organizacijoje. „Jei per dieną nieko nauja nesukūrei, ar ta diena buvo vertinga?“ – klausia ji ir atvirai dalijasi savo patirtimi.

PLAČIAU