Meniu

Vadovų magistrantūros sėkmės istorijos


Julija Janulaitytė​

Mados ir gyvenimo būdo prekės ženklo „Julia Janus“ vadovė

Vilniaus dailės akademijoje studijas baigusi dizainerė Julija Janulaitytė pasakoja apie prieš metus įvykusį lūžį savo gyvenime ir versle, kai pagaliau pati ėmėsi vadovauti vienam garsiausių lietuviškų drabužių prekės ženklų „Julia Janus“.

PLAČIAU
Aurimas Kapočius

Telekomunikacijų bendrovės „Eurocom“ direktorius

Telekomunikacijų bendrovės „Eurocom“ direktorius Aurimas Kapočius yra įsitikinęs, kad lyderiui svarbiausia empatija. Taigi ir studijuodamas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūroje jis įvertino ne tik čia įgyjamas žinias ar gaunamą studijų baigimo diplomą, bet ir galimybę analizuoti, kaip tas pačias problemas sprendžia kitų sričių kolegos.​

PLAČIAURomualda Stragienė

„BIOK laboratorija“ vadovė


Romualda Stragienė įmonės „BIOK laboratorija“ vadove tapo 2017 m. pradžioje. Karjeros permainos, laikas gausiai šeimai, dėstymas jos gyvenime suderinami pasitelkus discipliną ir lankstumą, o nuolatinis grįžimas prie ISM Vadovų magistrantūros studijų padeda išlaikyti vidinę motyvaciją.

PLAČIAUPovilas Variakojis

Generalinis direktorius, „Headex Group“


 „Headex Group“ generalinis direktorius Povilas Variakojis į verslą atėjo turėdamas teisininko išsilavinimą. Užauginęs verslą dešimtis kartų, verslininkas neabejoja, kad vadovavimas nedideliam, augančiam verslui labai skiriasi nuo didelės įmonės valdymo, todėl lyderiui svarbu nuolat keistis ir nepamiršti savo vertybių. 

PLAČIAUAsta Kazlauskienė

ERGO draudimo grupės Lietuvoje Rinkodaros skyriaus vadovė

 

Asta Kazlauskienė yra ERGO draudimo grupės Lietuvoje Rinkodaros skyriaus vadovė,  kuri savo profesinėje veikloje atrado karjeros versle ir mokslo sinergiją. Ji baigė  ISM vadovų magistrantūrą, šiuo metu studijuoja ISM doktorantūroje ir nepamiršta skirti dėmesio savo gausiai šeimai.

PLAČIAURytis Mėdžius

Direktorius, EXTERUS

ISM Vadovų magistrantūros absolventas

ISM Vadovų magistrantūros studijų absolventas Rytis Mėdžius – viena iš asmenybių, Lietuvoje kuriančių ateities lyderystės sampratą. Jis ne tik sėkmingai plečia savo verslą, bet ir nuolat padeda augti ir kurti tiems, kurie yra aplink. „Kuo geriau žmonėms aplink mane, tuo geriau ir man“, – sako Rytis Mėdžius ir šiuos žodžius patvirtina savo darbais.

PLAČIAUDalia Andrulionienė

Paslaugų tarnybos direktorė, valdybos narė, ESO

ISM Vadovų magistrantūros absolventė


Dalia Andrulionienė, ESO Paslaugų tarnybos direktorė, valdybos narė, tiki permainų būtinybe ir kuria kasdienių pokyčių kultūrą savo organizacijoje. „Jei per dieną nieko nauja nesukūrei, ar ta diena buvo vertinga?“ – klausia ji ir atvirai dalijasi savo patirtimi.

PLAČIAU