Meniu

Vadovų magistrantūros sėkmės istorijos

 

Julija Janulaitytė​

Mados ir gyvenimo būdo prekės ženklo „Julia Janus“ vadovė

Vilniaus dailės akademijoje studijas baigusi dizainerė Julija Janulaitytė pasakoja apie prieš metus įvykusį lūžį savo gyvenime ir versle, kai pagaliau pati ėmėsi vadovauti vienam garsiausių lietuviškų drabužių prekės ženklų „Julia Janus“.

PLAČIAU

 

 


Aurimas Kapočius

Telekomunikacijų bendrovės „Eurocom“ direktorius

Telekomunikacijų bendrovės „Eurocom“ direktorius Aurimas Kapočius yra įsitikinęs, kad lyderiui svarbiausia empatija. Taigi ir studijuodamas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūroje jis įvertino ne tik čia įgyjamas žinias ar gaunamą studijų baigimo diplomą, bet ir galimybę analizuoti, kaip tas pačias problemas sprendžia kitų sričių kolegos.​

PLAČIAU

 


Romualda Stragienė

„BIOK laboratorija“ vadovė

 

Romualda Stragienė įmonės „BIOK laboratorija“ vadove tapo 2017 m. pradžioje. Karjeros permainos, laikas gausiai šeimai, dėstymas jos gyvenime suderinami pasitelkus discipliną ir lankstumą, o nuolatinis grįžimas prie ISM Vadovų magistrantūros studijų padeda išlaikyti vidinę motyvaciją.

PLAČIAU

 


Povilas Variakojis

Generalinis direktorius, „Headex Group“

 

 „Headex Group“ generalinis direktorius Povilas Variakojis į verslą atėjo turėdamas teisininko išsilavinimą. Užauginęs verslą dešimtis kartų, verslininkas neabejoja, kad vadovavimas nedideliam, augančiam verslui labai skiriasi nuo didelės įmonės valdymo, todėl lyderiui svarbu nuolat keistis ir nepamiršti savo vertybių. 

PLAČIAU

 


Asta Kazlauskienė

ERGO draudimo grupės Lietuvoje Rinkodaros skyriaus vadovė

 

Asta Kazlauskienė yra ERGO draudimo grupės Lietuvoje Rinkodaros skyriaus vadovė,  kuri savo profesinėje veikloje atrado karjeros versle ir mokslo sinergiją. Ji baigė  ISM vadovų magistrantūrą, šiuo metu studijuoja ISM doktorantūroje ir nepamiršta skirti dėmesio savo gausiai šeimai.

PLAČIAU

 


Rytis Mėdžius

Direktorius, EXTERUS

ISM Vadovų magistrantūros absolventas

ISM Vadovų magistrantūros studijų absolventas Rytis Mėdžius – viena iš asmenybių, Lietuvoje kuriančių ateities lyderystės sampratą. Jis ne tik sėkmingai plečia savo verslą, bet ir nuolat padeda augti ir kurti tiems, kurie yra aplink. „Kuo geriau žmonėms aplink mane, tuo geriau ir man“, – sako Rytis Mėdžius ir šiuos žodžius patvirtina savo darbais.

PLAČIAU

 


Dalia Andrulionienė

Paslaugų tarnybos direktorė, valdybos narė, ESO

ISM Vadovų magistrantūros absolventė

Dalia Andrulionienė, ESO Paslaugų tarnybos direktorė, valdybos narė, tiki permainų būtinybe ir kuria kasdienių pokyčių kultūrą savo organizacijoje. „Jei per dieną nieko nauja nesukūrei, ar ta diena buvo vertinga?“ – klausia ji ir atvirai dalijasi savo patirtimi.

PLAČIAU

 

 


Laima Čigriejūtė-Vitkauskienė

Pasaulinės korporacijos „Roquette“ komunikacijos ir viešųjų ryšių Europos regionui vadovė

Laima Čigriejūtė-Vitkauskienė, turinti daugiau nei dvidešimties metų patirtį įvairiose srityse, jau metus yra pasaulinės korporacijos „Roquette“ komunikacijos ir viešųjų ryšių Europos regionui vadovė. Šias pareigas ji derina atstovaudama natūralių augalinių angliavandenių ir baltymų koncentratų gamybos įmonei „Amilina“. Laima atsidūsta, kad šeimai dėmesio gal kiek ir trūksta, tačiau džiaugiasi, jog dirba darbą, kuris veža.

PLAČIAU


Milda Mitkutė

„Vinted“ įkūrėja

Vieno garsiausių lietuviškų startuolių „Vinted“ įkūrėją Mildą Mitkutę žino daugelis. Tačiau nedaugelis žino, kad mėgėjiškam projektui pradėjus augti į verslą, trūkstamų žinių ji sėmėsi ISM Vadovų magistrantūros studijose.

PLAČIAU

 

 

 


Mindaugas Jusius

„Klaipėdos nafta“ vadovas

Mindaugas Jusius nuo 2017 m. pavasario yra naftos ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) krovos bendrovės „Klaipėdos nafta“ vadovas. Dirbti į šios strategiškai svarbios valstybinės įmonės  generalinio direktoriaus pareigas jis atėjo iš finansų sektoriaus – prieš tai sėkmingai vadovavo įmonei „Swedbank Life Insurance“. Šį ISM Vadovų magistrantūros absolventą pakalbinome praėjus metams nuo darbo pradžios naujoje pozicijoje, prašydami pasidalinti mintimis apie naujus iššūkius, netikėtumus ir studijų svarbą.

PLAČIAU