Meniu

Apie studijas

 

ISM universiteto Vadovų MBA (angl. Executive Master of Business Administration) programa tapo pirmąja akredituota studijų programa Lietuvoje, kurią patvirtino Studijų kokybės vertinimo centras.

Vienerių metų programa, skirta aukščiausio lygio vadovams ir vykdoma glaudžiai bendradarbiaujant su strateginiais mokslo ir konkrečių verslo sričių partneriais. Ši programa pagrįsta šiuolaikiniais vadybos srities mokymo metodais, atitinka šiandieninius verslo rinkos ir visuomenės poreikius.

Stipriausias postūmis iš komforto zonos – konsultacinis projektas Pietų Afrikos Respublikoje – vietoj baigiamojo magistro darbo. Pagrindinis išvažiuojamojo konsultacinio projekto tikslas – ugdyti vadovų vadybinius ir lyderystės gebėjimus, sudarant jiems galimybes spręsti tikrų organizacijų problemas ir jose inicijuoti pokyčius.
 
Vadovų MBA programos metu turėsite išskirtines galimybes dalytis žiniomis su pirmaujančiais savo srities vadovais ir perimti patirtį iš pasaulinio lygio dėstytojų bei verslo profesionalų. Ši programa suteikia ypatingą lankstumą, gilias studijų dalyko žinias ir dinamišką pasaulio verslo mokymo naujovių pritaikymą Lietuvos rinkai pagal akademinius standartus.
Baigę programą gebėsite taikyti įgytas žinias ir suprasite, kaip sistemingai ir kūrybiškai valdyti verslo procesus bei principus. Taip pat išsiugdysite pažangios lyderystės kompetencijas, padėsiančias sėkmingai vadovauti Jūsų organizacijai, įgyvendinti pokyčius bei diegti inovacijas.
 
Programos direktorė
Dr. Audronė Nakrošienė
 
Plačiau apie Vadovų MBA studijas skaitykite straipsnyje čia>>
 
 

Studijų metu Jūs:

  • Mokysitės iš pasaulinio lygio akademikų
  • Atsliksite konsultacinį projektą Pietų Afrikoje (Johanesburge ir Keip Taune)
  • Išplėsite profesinių pažinčių ratą
  • Turėsite galimybę analizuoti savo kompaniją
  • Studijas galėsite derinti su darbo ir asmeniniais įsipareigojimais

Programos struktūra

Numatyta programos trukmė – 12 mėnesių, iš kurių 43 dienos yra skirtos paskaitoms, praktiniams seminarams, stažuotėms Lietuvoje ir Keiptaune (Pietų Afrika). Programos studijų tvarkaraštis yra lankstus – galėsite ir studijuoti, ir dirbti nesijaudindami dėl sutampančių užsiėmimų.

Daugiau informacijos apie programą rasite Čia.