Meniu

Vadovų MBA programa

ISM Vadovų MBA magistrantūros studijos – galimybė kurti ilgalaikę vertę.

ISM Vadovų MBA magistrantūros programa parengta siekiant padėti įveikti iššūkius, su kuriais tenka susidurti ryžtingiems ir talentingiems lyderiams. Studijų metu analizuojami alternatyvūs verslo modeliai ir priemonės, padedančios lanksčiai ir efektyviai spręsti galimas problemas ir iššūkius.
 
Jau studijuodami, įgytas naujausias žinias ir vadybos priemones galėsite praktiškai pritaikyti darbe. Iššūkių kupinoje aplinkoje pasisemsite išsamių visų pagrindinių funkcinių verslo sričių žinių, taip pat tobulinsite įgūdžius, būtinus naujai besiformuojančioms kryptims bei technologijoms atpažinti ir taikyti. Programos metu plėtojami būtini įgūdžiai, leidžiantys maksimaliai išnaudoti savo potencialą siekiant tapti pasaulinio lygio lyderiu.

 

Programos struktūra

Numatyta programos trukmė – 12 mėnesių, iš kurių 43 dienos yra skirtos paskaitoms, praktiniams seminarams, stažuotėms Lietuvoje ir Keiptaune (Pietų Afrika). Programos studijų tvarkaraštis yra lankstus – galėsite ir studijuoti, ir dirbti nesijaudindami dėl sutampančių užsiėmimų.

ISM Vadovų MBA programą sudaro 4 moduliai. Visus programos modulius dėsto ISM ir ir pasaulyje pirmaujančių universitetų lektoriai iš LBS Londono verslo mokyklos, DTU Danijos technikos universiteto, WU Vienos ekonomikos ir verslo universiteto, USB Stelenbošo universiteto verslo mokyklos ir kt.

 

Programą sudaro:

 

Vadovų MBA studentų charakteristika:
Amžiaus vidurkis: 38 metai

Vidutinė vadovaujamo darbo patirtis: 10 metų
Vidutinė darbo patirtis: 15 metų
Pasiskirstymas pagal lytį: 68 proc. vyrų / 32 proc. moterų

 

Daugiau informacijos apie Vadovų MBA rasite buklete.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. paštu ieva.simoliuniene@ism.lt arba telefonu +37062077365

 

Vadovų MBA programos moduliai: